Małopolska wita w Ojcowie

Wyjeżdżając na jakikolwiek dłuższy wypad, warto zapoznać się z bazą noclegową danego miejsca, aby zapewnić sobie i rodzinie wygodny nocleg. Warto więc wcześniej przejrzeć bazę noclegową miejscowości i wybrać najlepsze miejsce. Jeśli chodzi o nocleg w Ojcowie, to mamy kilka propozycji [do przeglądnięcia tu: ➔http://meteor-turystyka.pl/noclegi,ojcow,0.html].

Pierwszym hotelem, w którym wypoczniemy, relaksując się po dniu pełnym przygód, jest Hotel Green. Ma on do dyspozycji siedemnaście pokoi, a każdy z nich wyposażony jest w bezpłatne WiFi, telewizor, wygodną sofę oraz łazienkę z prysznicem. Pokoje są jasne i przytulne. Goście mogą za dodatkową opłatą skorzystać z różnych masaży, popływać w krytym basenie lub zrelaksować się w saunie, lub wannie z hydromasażem. Śniadania są przygotowywane w formie bufetu i serwowane w restauracji. Słynie ona z kuchni polskiej oraz europejskiej, a do każdego dania możemy dobrać sobie znakomite wina. Przed budynkiem znajduje się ogród ze sprzętem do grillowania oraz bezpłatny parking.

Drugim miejscem jest Villa Emerald Garden. Jest to elegancki dom wakacyjny dla czterech osób. Do dyspozycji gości jest niemal wszystko, co jest potrzebne w domu, między innymi: kuchnia ze zmywarką, piekarnikiem i tosterem, łazienka z wanną z hydromasażem oraz telewizor z płaskim ekranem, telewizją satelitarną oraz wysokiej klasy kinem domowym. Właściciele zapewniają również komplet ręczników, dostarczanie artykułów spożywczych na życzenie czy pranie ubrań. Przed obiektem znajduje się słoneczny taras, duży ogród ze sprzętem do grillowania, a także meble ogrodowe i stół, na którym możemy zjeść sobie posiłki na świeżym powietrzu.

Trzecim miejscem na nocleg jest Zamek Korzkiew. Pochodzi on z XIV wieku i oferuje swoim gościom cztery luksusowe pokoje z łazienkami. Każdy z nich jest urządzony inaczej, jednak z zachowaniem charakteru budynku. Pokoje zdobią też zabytki, piękne elementy wystroju i oryginalny kominek. Obiekt dysponuje salą balową, zapleczem konferencyjnym oraz elegancką restauracją. Śniadania są serwowane w formie bufetu lub na specjalne życzenia wydawane do pokoju. Przed zamkiem znajduje się ogród ze sprzętem do grillowania oraz bezpłatny parking. Na miejscu jest również wypożyczalnia rowerów, która zachęca do wycieczek rowerowych i zwiedzania przepięknej okolicy. Przyjeżdżając do Ojcowa, jak widać nie musimy martwić się o noclegi ani brak atrakcji, a widoki zapierają dech w piersi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>